Figurální stolek
dřevo, řezané, polychromované a zlacené, ve spodní části tři esovité nožky, kruhovou, profilovanou desku nese figura maura, na vrchu pestrá malba náměstí San Marco v Benátkách, Benátky, 2. pol.19. století, výška 80 cm, lehce poškozená polychromie (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Figurální stolek
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |